GPS İzci Araç Takip Cihazı Paletli Çoban TK103A Uyarısı Ücretsiz bir Web UYGULAMASI Yağı LBS GPS Araba Alarmı Ses Monitör Belirleyicisi Hareket Kesti


Etiketler: Araba İzleme Cihazı, izleme cihazı, gps konumlandırıcı, Ucuz araba izleme cihazı, Yüksek Kalite izleme cihazı, Çin gps konumlandırıcı Tedarikçiler.

₺240.40
 • Stokta var
 • k4141


GPS İzci Araç Takip Cihazı Paletli Çoban TK103A Uyarısı Ücretsiz bir Web UYGULAMASI Yağı LBS Ses Monitör GPS Konumlandırıcı Hareket Kesti

Genel bakış: Bu İzci TK103A Çoban 2G GSM/GPRS şebekesi ve GPS uydu konumlama sistemine dayalı çalışan araç gps izci GPS. Güvenlik, konumlandırma, izleme gözetleme, acil durum alarmları birden fazla işlevleri ayarlamak ve bütünüyle izleme. SMS, Mobil UYGULAMA ve Web izleme platformu tarafından uzaktan hedef izlemek ve izleyebilirsiniz. Ayrıca, bu araç izci TK103B araç takip uygulamaları geniş bir yelpazede için tasarlanmış tam özellikli bir GPS cihazı var. İzleme veya harici cihazları kontrol etmek için kullanılan O arabirimleri/İ birden fazla vardır. Aksesuarlar geniş bir yelpazede, bu tür yakıt sensörü, darbe sensörü, siren, uzaktan kumanda vb tarafından desteklenmektedir. Dahili GPS alıcısı ilk düzeltme için üstün hassasiyet ve hızlı zaman vardır. Quad band GPRS/GSM alt sistemi ile TK103B konumu veya periyodik bir arka uç sunucu ve mobil aygıtları tarafından izlenen gerçek zamanlı olarak izlenmesi için izin 1900 MHz. Tam belgeler GPRS iletişim protokolü için sağlanan sistem entegrasyonu basittir. GPRS iletişim protokolü acil, jeo-çit sınır geçişleri, düşük pil ve planlanan GPS konumu da dahil olmak üzere raporları geniş bir yelpazede destekler. Dahası, bu cihaz için izleme yazılımı ÖMÜR boyu kullanmak için ücretsiz, izleme hizmeti için herhangi bir aylık veya yıllık ücret ödemeniz gerekmez.

Yaygın araç ve diğer hareketli nesneleri izleme için kullanılan uygulamalar.

Bağlantı Şeması:

Ana Fonksiyonlar: 1. (İzleme modu) varsayılan modu modu anahtarı “parça” ve “Monitor”: “takip”, cihaz etrafında ses izleme modu monitör geçmek için izci "monitor+şifre" gönder lütfen, sonra arar mısın izci SIM numarasını etrafında ses izleyebilir yapar, geri modu takip cihazı swtich için "tracker+şifre" gönder. 2. Tek Bulma : * Eğer ayarlanmış herhangi bir yetkili numarası Varsa, izci konum raporu ile tüm aramaları cevap verecektir. Eğer numaraları yetkili kurulmuş, daha sonra sadece yetkili numaraları takip sisteminden yeri rapor almak mümkün olacak; * yetkili numaralarından tracker cihazı Arama, aramayı kapat ve; * (GPS sinyalleri) uydular için düzeltme kaybetti, LBS / HÜCRE-ID ile takip edecek google harita bağlantısı ve gerçek zamanlı enlem ve boylam ile bir mesaj yanıt verir. Sonra yanıtladı SMS bilinen son pozisyon iki pozisyon: - GPS koordinatları içerecektir. - LAC kodu. Açın www.gpstrackerxy.com “el izini” Bul ve LAC ve Hücreye alınan kod KİMLİĞİ alanlara LBS teknolojisi ile konum. 3. Otomatik sürekli olarak izlemek:

* Tracker cihazı sınırlı zamanlar üzerine bir zaman aralığı, örneğin send SMS komutu “fix030s005n +şifre” ile izlemek, 30 Aralık 5 kez konum bilgisini rapor eder. Sınırsız kez zaman aralığı üzerine parça * örneğin**izci*n+Şifre” fix030s030m SMS gönder“. İzleyici zaman ACC ACC kapalıyken her 30 dakikada bir, ve rapor konumunda olduğunda her 30 saniyede bir konum gerçek rapor edecek. Not: 10 daha az aralığı gerekir. Cihaz önceden ayarlanmış mesafe ve zaman aralığı iki faktör tarafından takip edilebilir * akıllı parça zaman ve mesafe aralığı üzerine, bu işlev anlamına gelir. 4. Puan otomatik olarak güncelleme dönüm: tracker pre üzerinde sürüş yönünü değiştirme araç-açı değerini ayarlayın sonra otomatik olarak fiili yol ile uyumlu düzgün bir yörünge formu için web sunucusu için, bu fonksiyon sadece GPRS modunda çalışır konum bilgilerini güncelleyecek. 5. GPS sürüklenme bastırma: bu işlevi varsayılan olarak devre dışıdır, izleyici için "bastırmak+şifre" gönder, bastırmak drift Tamam cevabı olacaktır. Araç (ACC ON) hareket halindeyken GPS verileri, aracın her zaman aynı tutmak (ACC OFF) ve enlem ve boylam sürüş değilse güncelleme durdurmak ve GPS verileri otomatik olarak günceller. 6. Tam sokak adresi:; APN yapılandırılmış Sonra, cihaz "adresi+şifre" gönder, tam sokak adresi de dahil olmak üzere SMS cevap verecektir ilk izci SIM kart için bu fonksiyonu kullanmadan önce yerel GSM ağ APN ayarlamanız gerekir. Örneğin: No. 8, Guankou 2 Rd, Nantou, Nanshan district, Shenzhen, Guangdong, Çin. 7. (Eğer izleyici sağlam bir GPS Düzeltme kuramazsa, Hücre KİMLİĞİ bulma GSM kullanarak konumu hesaplıyor / Hücre KİMLİĞİ Bulma: LBS) konum tabanlı hizmet. Konum raporları izleyici mevcut konumu görmenizi sağlayacak en son bilinen pozisyonu GPS koordinatları gibi LAC bir kod vardır, web izleme platformu www.gpstrackerxy.com “Manuel İzleme” menüsü LAC kodu Girmek olacaktır. Ayrıca izleyici için tam adresi istemek için komut “adresi+şifre” gönder, parça otomatik olarak izleme için GPRS modunda LBS geçecektir. LBS doğruluğunu en yakın GSM Şebekesi baz istasyonu ya da Baz İstasyonuna uzaklığına bağlıdır. Not: Bu özellik genellikle pek çok alanda GSM şebekesi sinyal göre kullanılabilir. Bazı bölgelerde mevcut olmayabilir. 8. Veri Yüklenemedi:

Cihaz tracker geçerli tarih Yük: send SMS: “yük+ şifre” *“yükleme Tamam” eğer aygıt GPRS modunda çalışıyorsa; değilse, yükleme başarısız yanıt verir cevap: olur! Kontrol gprs lütfen” bu cihaz GPRS modu altında çalışmıyor demektir. Cihaz tracker belirtilen tarih Yük: send SMS: “yük+ şifre+ boşluk+ yıl, ay ve Tarih”*, yük ok cevap: “” ve web platformu için seçtiğiniz geçerli yokmuş izleme verilerini yükleyecektir. Örneğin: “izci cihaza load123456 20110425”, platform web için 25 Nisan 2011 izleme verileri yüklemek anlamına gelir SMS gönder. 9. İleri üçüncü şahısların ileti: örneğin, izci yetkili telefon numarasına iletecek yetkili mesaj geldiğini hatırlatmak zaman izci, SIM kart servis sağlayıcının telefon numarasını ayarlayın. Sadece 1 üçüncü şahısların telefon numarası en fazla ayarlanabilir. 10. Nasıl çalışır: örnek olarak China Mobile al, denge komut kabul Sonra, tracker “cep telefonu numarası”, taşıyıcının telefon numarası ve kodu o zaman taşıyıcı telefon numarası, taşıyıcı cep telefonu numarasını ve mesajı iletmek için kod gönder hatırlar SIM kart Bakiye Sorgulama. 11. İzci "+enlem ve boylam yetkili numaraları ACC" gönderecek ACC çalışma alarm: kontağı tespit edildiğinde, bu aracın başlatıldı anlamına gelir; ve izci ateşleme kapalı ve ACC kapalıyken “+enlem ve boylam off yetkili numara ACC" gönderecek, o araç durduruldu anlamına gelir. 12. Petrol ve Güç Sistemi kesti:


 • : 2G GSM 850/900/1800 MHz Band/Quad
 • Konum Doğruluğu: GPS Doğruluğu
 • Özel Fonksiyonlar: Ses Monitör, Uzaktan Motor; Şok Alarmı, Hareket Alarmı Kes
 • GPS Hassasiyeti: -159dBm
 • Ekran Boyutu: 2 İnç Altında
 • Özel Özelliği: İnternet Bağlantılı
 • Güç: 5V
 • Yedek Pil: Şarj edilebilir 3.7 V 500mAh 1.85 wh Polimer Li-Pil
 • Madde Boyutu: 26 mm 83*54*
 • Model Adı: TK103A
 • Pil Ömrü: 29 20 Saat
 • GPS tipi: GPS İzci
 • Marka Adı: ertengtec
 • Veri iletimi: GPRS multi-slot sınıf 12
 • Gerilim: 24V
 • çalışma sıcaklığı: -20 65 derece ile +
 • Gps Modülü: Evet
 • çalışma gerilimi: 12-24 V DC
 • İzleme Yazılımı: UYGULAMASI (Android ve iOS) + Web İzleme Platformu; ÖMÜR boyu ÜCRETSİZ!
 • Model: Çoban TK103A

 • Paket Ağırlık: 0.57kg (1.26lb.)
 • Paket Boyutu: 22cm x 15cm x 6cm (8.66in x 5.91in x 2.36in)
 • Ünite Tipi: parça

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler