EKRAN USB 3.0 koruma aracı metre USB voltmetre ampermetre güç kapasitesi gerilim akım Mobil Güç şarj cihazı beyaz yazı tipi


Etiketler: ekran usb, usb voltmetre ampermetre, Voltmetre Ampermetre, Ucuz ekran usb, Yüksek Kaliteli usb voltmetre ampermetre, Çin voltmetre ampermetre Tedarikçiler.

₺69.76
 • Stokta var
 • k5897


Biz üreticiler.Tüm ürünlerimiz tasarlanmış ve kendimiz tarafından üretilmektedir. Kalite, fiyat ve hizmet kesinlikle sizi tatmin edecek kadar inanıyorum!

Beş koruma işlevi vardır ürün Özellikleri : voltaj koruması , düşük gerilim koruması , aşırı sıcaklık koruması,aşırı akım koruması Altında mevcut gecikme zamanı koruma. Bu mini USB metredir. Gerilim, akım, güç ve kapasite ölçüm yapabilir. Qualcomm QC 2.0 Hızlı şarj destekler. EKRAN ekran benimser , açıkça tüm verileri görüntüleyebilir. Ve iki renk yazı tipi, beyaz ve mavi ekran. -Üzerinde aşağı depolama ve gerilim ve Altında gerilim hatırlatan üç fonksiyon: Ekran döndürme, Güç vardır . İndüktif yük, motor ve fan ile örneğin: yük için kullanılan için onu korusun. cep telefonu, güç banka,USB vb flash sürücü ve dijital ürünler,örneğin:..kullanılabilir

Teknik Parametreleri :

Gerilim ölçüm aralığı: çocuk etki.70-9.99-13.0 V Akım ölçüm aralığı: DC0.00-3.00

99.99 9999mAh 0 sıcaklık ölçüm aralığı: -10 °c ~60°c Kapasite birikimi aralığı:-Ah

± (%0,3 + 1digit)-130Wh Gerilim ölçüm hassasiyeti: enerji birikimi aralığı: 0-9999mWh

±2°c geçerli ölçüm hassasiyeti:± (0.5% + 2 basamak) Sıcaklık ölçüm hatası:

Zaman aralığı çalışma: 0-99h59min Güncelleme oranı: 2 kez/sn

Sessiz geçerli: 10mA hakkında Yazı tipi rengi: Mavi Beyaz

216 mm*11.2 mm (L*W*H)64,0 mm*ürün ağırlığı: 14g (paket 46g) Ürün boyutu:

Port modu: uyumluluk USB 2.0 USB 3.0 ekran: gösterdiğine işaret TUŞ ekran

eğer 3.0 koruma görmek istiyorsanız , buna tıklayın :

eğer 4 bit 3.0 USB görmek istiyorsanız , Eğer 4 bit USB 3.0 yüksek gerilim sürümü görmek istiyorsanız buna Tıklayın Bu: 'I 4 bit görmek istiyorsanız, https://Kronos7.news/store/product/10pcs-white-4-bit-oled-usb-detector-voltmeter-ammeter-power-capacity-tester-voltage-current-meter-usb/2792045_32787189324.html?spm=2114.12010608.0.0.nlpbcp bu : tıklayın:

Eğer 3.0 H 4 bit görmek istiyorsanız , bu tıklayın:https://Kronos7.news/store/product/USB-3-0-H-white-4-bit-OLED-detector-Micro-USB-OTG-voltmeter-ammeter-power/2792045_32789815232.html?spm=2114.12010608.0.0.coCymU

Eğer beyaz yazı tipi rengi USB dedektörü EKRAN görmek istiyorsanız , bu tıklatın:

Eğer Beyaz 4 bit renk USB dedektörü EKRAN görmek istiyorsanız , bu tıklatın:

Eğer Beyaz 4 bit renk USB dedektörü EKRAN görmek istiyorsanız, görmek istiyorsanız , buna tıklayın:

Eğer USB 3.0 H beyaz 4 bit detecto r EKRAN görmek istiyorsanız, görmek istiyorsanız , buna tıklayın:

Aşağıdaki bağlantıyı : sadece forfollowing ürün

Akıllıca gerçek zamanlı giriş gerilimi monitör aşırı voltaj koruması. Giriş gerilimi sınır aşırı gerilim olduğunda, giriş otomatik olarak giriş voltaj minimum voltaj düşük olduğunda gerilim koruma Altında kapatılacak, giriş otomatik olarak kararsız olan şarj durumu hasar görmesini cihazı korumak için kapatılacak-sıcaklık koruma: emin metre güvenli sıcaklığında akıllıca geçerli gerçek zamanlı monitör giriş akım koruma: Üzerinde çalışabilir hale getirmek için ürünü ısı ve sıcaklık kontrol sistemi ekliyoruz. Giriş akımı sınırı geçerli bittiğinde, giriş automaticall aşağı geçerli zaman geçerli kümesi altında olduğunda çıkış kesilmiş akım gecikme süresi koruma fonksiyonu Altında kapatılacak. Çıkış akımı ayarlanan saat ayarlanan geçerli sürekli altında olduğunda, çıkış akımı otomatik olarak kesilecektir. Bu fonksiyon durumu için telefon ulaşılır gibi bazı haneli ürün tam şarj sonra uygulanır, çıkış akımı tamamen kesilir.

OPERTİON DESCREPTİON

Connect güç kaynağı, ekran öncelikle hoş geldiniz penceresi gösterir ve sonra ana arayüzü içine giriyor. İlk satırı görüntüler gerilim, zaman ve sıcaklık çalıştırın. İkinci hat akımı, birikmiş kapasitesi ve veri kümesi görüntüler.

Ekran döndürme fonksiyonu:

Öncelikle düğmesini basılı tutun ve sonra güç kaynağını bağlayın. LED ışıkları kadar ve sonra düğmeyi serbest bırakın, ekranı bir dahaki sefere rahat kullanılıyor döndürülmüş ve otomatik olarak saklanır.

Kapasite birim fonksiyon anahtarı:

Ana arayüzü, düğmesini tıklatın ve sonra kapasitesini mAh ve mWh arasında açık olacak

Veri anahtarı fonksiyonu ayarlayın:

Ana arayüzü, düğmesine basıldığında, LED ışıklar kadar 2'ler hakkında (zaman) düğmeye basarsanız, veri kümesi grup 0 ve grup 1 arasında açık olacak tutun.

Kapasite otomatik olarak işlev saklı:

Veri kümesi 1 grup olduğunda, geçerli kapasite güç kapalı sonra saklanır. Ve saklı kapasitesinin üzerinde güç sonra birikmiş olacak. Veri kümesi 0 grubu olduğunda, geçerli kapasite güç kapalı sonra saklanır. Bir dahaki sefere güç depolanmış mAh görüntülenen yanıp sönüyor .Yeni mAh 1 mAh kadar olduğunda saklı mAh karşılanacaktır, ve değerleri üzerinde başlayacak.

Net kapasite

Ana arayüzü, LED ışıklar söner ve düğmeyi serbest bırakabilirsiniz zaman 4s, ilgili düğmesini basılı tutun. Geçerli veri kümesi temizlenecek.

-Ekranı aşağı fonksiyonu:kapalı

Ana arayüzü, 6 Daha fazla düğmesine basmak, sonra düğmeyi serbest bırakın, ekran görüntüsü kapalı olabilir-aşağı tutmak ve ürün güç tasarruf moduna girer. LED şu an yanıp sönüyor ve geri ana arayüzü gelmek için düğmesine tıklayabilirsiniz

Koruma fonksiyonu:

Bu koruyucu 5 koruma işlevleri vardır: (akım gecikme süresi koruma Altında (voltaj koruması) OVP (düşük gerilim koruması) UVP (yüksek sıcaklık koruması) OTP (aşırı akım koruması), OCP ve DUYURULAR. Bir şey yanlış olduğunda, çıkış otomatik olarak yanmış olmaktan yükü korumak için kesilecek. Anlamı zaman içinde, ekranda ilgili ipuçları vardır. Hata temizlendiğinde düğmesine tıklayabilirsiniz. Daha sonra koruyucu tekrar çalışacaktır.


 • Boyutlar: 64,0 mm*22 mm*11.2 mm (L*W*H)
 • DİY Malzemeleri: Elektrik
 • Çalışma sıcaklığı: -10 derece ile 60 derece~
 • Ekran Tipi: Sadece Dijital
 • Model Numarası: usb-p
 • Güç Kaynağı: DC

 • Paket Ağırlık: 0.09kg (0.20lb.)
 • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
 • Ünite Tipi: parça

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler